کلینیک فیزیوتراپی در شهر زیبا

فیزیوتراپی ستون فقرات
فیزیوتراپی ستون فقرات
سپتامبر 1, 2022
خار استخوان در شانه
خار استخوان در شانه
سپتامبر 6, 2022
کلینیک فیزیوتراپی در شهر زیبا

کلینیک فیزیوتراپی در شهر زیبا

کلینیک فیزیوتراپی در شهر زیبا زیر نظر دکتر کیوان نصیری خدمات فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و با استفاده از تجهیزات پیشرفته فیزیوتراپی ارائه می دهد.

فیزیوتراپی روشی ایمن ، موثر و کم هزینه است که در درمان و توانبخشی اختلالات سیستم اسکلتی _ عضلانی و دیگر مشکلاتی که منجر به عوارض حرکتی می شوند موثر است.

در فیزیوتراپی از دستگاه های مکانیکی و الکتریکی در کنار تمرینات ورزشی ، تکنیک های درمان دستی و سوزن خشک با هدف بازیابی تحرک، عملکرد و حرکت در ناحیه آسیب دیده استفاده می شود.

فیزیوتراپی یک روش ثابت شده برای تسکین درد از طریق برنامه های ورزشی و تکنیک های درمانی الکتریکی مانند TENS، IFT و التراسوند است. تحرک بافت نرم همچنین یک تکنیک موثر برای بازگرداندن عملکرد طبیعی بدن و کاهش درد ناشی از شرایطی مانند رگ به رگ شدن عضلانی، تاندونیت و آرتریت روماتوئید (RA) است.

راهکارهایی که متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی در شهر زیبا ارائه می دهند علاوه بر کمک به درمان و توانبخشی مشکلات موجود ریسک بروز آسیب دیدگی مجدد یا عود بیماری را به حداقل می رساند.

افراد در هر سنی می توانند از مزایای فیزیوتراپی برای افزایش سطح سلامتی و کیفیت زندگی بهره مند شوند.

فیزیوتراپیست های خوب آموزش دیده می توانند به مشکلات وضعیت بدنی شما اشاره کرده و به شما در رفع آنها کمک کنند. به جای پرداختن به درد مزمن به عنوان یک راه حل کوتاه مدت، فیزیوتراپی به بیماران این امکان را می دهد که از وضعیت بدن خود در حین کار آگاهی بیشتری داشته باشند.

فواید مراجعه به کلینیک فیزیوتراپی در شهر زیبا

تسکین درد

وجود درد به عنوان یک مانع بزرگ برای انجام فعالیت ها حتی فعالیت های شخصی می شود ، فیزیوتراپی با استفاده از متدها و مدالیته های مختلف می تواند به تسکین دردهای اسکلتی – عضلانی کمک کند.

کاهش نیاز به انجام جراحی

برخی شرایط اجتناب ناپذیر وجود دارد که جراحی به عنوان آخرین راه حل است. فیزیوتراپی می تواند با مدیریت و درمان در مراحل اولیه به جلوگیری از جراحی کمک می کند. در صورت نیاز به انجام جراحی ، فیزیوتراپی قبل و پس از جراحی برای بازیابی قدرت و تحرک و توانبخشی ضروری است.

بهبود قدرت و هماهنگی

در حالی که فیزیوتراپی برای کاهش درد در حین یا بعد از جراحی بسیار مفید است، اما به بهبود قدرت و استحکام کلی بدن نیز کمک می کند. 

کاهش نیاز به دارو

مصرف دارو در کنار مزایایی که دارد و می تواند به تسکین درد و تسریع بهبودی کمک کند ولی عوارضی را نیز به همراه دارد. فیزیوتراپی نیاز به مصرف داروهای شیمیایی را تا حد زیادی کاهش می دهد.

 

کلمات مرتبط :

کلینیک فیزیوتراپی در شهر زیبا – فیزیوتراپی در جنت آباد – فیزیوتراپی در غرب تهران