بهترین فیزیوتراپی غرب تهران

مرکز فیزیوتراپی در بلوار فردوس
مرکز فیزیوتراپی در بلوار فردوس
آوریل 23, 2022
بهترین درمان خار پاشنه
بهترین درمان خار پاشنه
می 2, 2022
بهترین فیزیوتراپی غرب تهران

بهترین فیزیوتراپی غرب تهران

بهترین فیزیوتراپی غرب تهران

فیزیوتراپی به افرادی در هر سنی که دارای شرایط پزشکی، بیماری یا آسیب هایی هستند که توانایی منظم حرکت و عملکرد آنها را محدود می کند، کمک می کند.

یک برنامه فیزیوتراپی سفارشی می تواند به افراد کمک کند تا به سطح عملکرد قبلی خود بازگردند و فعالیت ها و تغییرات سبک زندگی را تشویق کنند که می تواند به جلوگیری از آسیب بیشتر و بهبود سلامت و رفاه کلی کمک کند.

پزشکان مراقبت های اولیه اغلب در اولین نشانه مشکل، بیماران را به فیزیوتراپی ارجاع می دهند، زیرا این روشی محافظه کارانه برای مدیریت مشکلات در نظر گرفته می شود. 

بهترین فیزیوتراپی غرب تهران

متخصصان ما در مرکز فیزیوتراپی دکتر نصیری در جنت آباد خدمات تخصصی فیزیوتراپی را با بالاترین کیفیت و بر اساس متدهای روز دنیا و با استفاده از تجهیزات فیزیوتراپی ارائه می دهند.

فیزیوتراپی فواید زیادی دارد که در این جا به مهم ترین آن ها اشاره مختصری داشته ایم.

درد را کاهش یا از بین ببرید. تمرینات درمانی و تکنیک‌های درمان دستی مانند تحرک مفصل و بافت نرم یا درمان‌هایی مانند اولتراسوند، نوار چسب یا تحریک الکتریکی می‌توانند به تسکین درد و بازگرداندن عملکرد عضلات و مفاصل برای کاهش درد کمک کنند. چنین درمان هایی همچنین می توانند از بازگشت درد جلوگیری کنند.

از جراحی اجتناب کنید. اگر فیزیوتراپی به شما کمک کند تا درد را از بین ببرید یا یک آسیب را بهبود بخشید، ممکن است نیازی به جراحی نباشد. و حتی اگر جراحی لازم باشد، ممکن است از فیزیوتراپی قبل از جراحی بهره مند شوید. اگر قرار است به یک عمل جراحی قوی تر و با فرم بهتر بروید، پس از آن در بسیاری از موارد سریعتر بهبود خواهید یافت. همچنین با اجتناب از جراحی، هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش می یابد.

بهبود تحرک اگر در ایستادن، راه رفتن یا حرکت کردن مشکل دارید – صرف نظر از سن شما – فیزیوتراپی می تواند کمک کند. تمرینات کششی و تقویتی به بازیابی توانایی حرکتی شما کمک می کند. فیزیوتراپیست های در بهترین فیزیوتراپی غرب تهران می توانند به درستی عصا یا هر وسیله کمکی دیگری را در افراد قرار دهند یا برای تجویز ارتز ارزیابی کنند. با سفارشی کردن یک برنامه مراقبت فردی، هر فعالیتی که برای زندگی یک فرد مهم است را می توان تمرین کرد و برای اطمینان از حداکثر عملکرد و ایمنی تطبیق داد.

بهبودی از سکته مغزی از دست دادن درجه ای از عملکرد و حرکت پس از سکته معمول است. فیزیوتراپی به تقویت قسمت های ضعیف بدن و بهبود راه رفتن و تعادل کمک می کند. فیزیوتراپیست ها همچنین می توانند توانایی بیماران سکته مغزی را برای انتقال و حرکت در رختخواب بهبود بخشند تا بتوانند در خانه مستقل تر باشند و بار مراقبت از توالت، حمام کردن، لباس پوشیدن و سایر فعالیت های روزمره زندگی را کاهش دهند.

بهبودی یا جلوگیری از آسیب ورزشی. فیزیوتراپیست ها درک می کنند که چگونه ورزش های مختلف می تواند خطر ابتلا به انواع خاصی از آسیب ها را افزایش دهد (مانند شکستگی استرس برای دوندگان مسافت). آنها می توانند برنامه های تمرینی ریکاوری یا پیشگیری را برای شما طراحی کنند تا از بازگشت ایمن به ورزش خود اطمینان حاصل کنند.

تعادل خود را بهبود بخشید و از سقوط جلوگیری کنید. هنگامی که فیزیوتراپی را در بهترین فیزیوتراپی غرب تهران شروع می کنید، از نظر خطر سقوط غربالگری می شوید. اگر در معرض خطر بالای زمین خوردن هستید، درمانگران تمرین‌هایی را ارائه می‌کنند که به طور ایمن و با دقت تعادل شما را به عنوان راهی برای تقلید از موقعیت‌های زندگی واقعی به چالش می‌کشند. درمانگران همچنین با تمریناتی برای بهبود هماهنگی و وسایل کمکی برای کمک به پیاده روی ایمن تر به شما کمک می کنند. هنگامی که مشکل تعادل ناشی از مشکل در سیستم دهلیزی فرد باشد، فیزیوتراپیست ها می توانند مانورهای خاصی را انجام دهند که می تواند به سرعت عملکرد مناسب دهلیزی را بازیابی کند و علائم سرگیجه یا سرگیجه را کاهش داده و از بین ببرد.

دیابت و شرایط عروقی را مدیریت کنید. به عنوان بخشی از یک برنامه کلی مدیریت دیابت، ورزش می تواند به کنترل موثر قند خون کمک کند. علاوه بر این، افراد مبتلا به دیابت ممکن است مشکلاتی در زمینه احساس در پاها و پاهای خود داشته باشند. فیزیوتراپیست ها می توانند به ارائه و آموزش مراقبت مناسب از پا به این بیماران کمک کنند تا از مشکلات بعدی در مسیر جلوگیری کنند.

مسائل مربوط به سن را مدیریت کنید. با افزایش سن افراد ممکن است به آرتریت یا پوکی استخوان مبتلا شوند یا نیاز به تعویض مفصل داشته باشند. فیزیوتراپیست های ما در کلینیک فیزیوتراپی دکتر نصیری (بهترین فیزیوتراپی غرب تهران) در کمک به بهبود بیماران پس از تعویض مفصل و مدیریت شرایط آرتریت یا پوکی استخوان به صورت محافظه کارانه متخصص هستند.

بیماری های قلبی و ریوی را مدیریت کنید. در حالی که بیماران ممکن است پس از حمله قلبی یا عمل، توانبخشی قلبی را کامل کنند، اگر عملکرد روزانه شما تحت تأثیر قرار گیرد، ممکن است فیزیوتراپی نیز دریافت کنید. برای مشکلات ریوی، فیزیوتراپی می تواند کیفیت زندگی را از طریق تمرینات تقویتی، آماده سازی و تنفسی بهبود بخشد و به بیماران کمک کند مایعات موجود در ریه ها را پاک کنند.

سلامت زنان و سایر شرایط را مدیریت کنید. زنان نگرانی های سلامتی خاصی دارند، مانند مراقبت های دوران بارداری و پس از زایمان. فیزیوتراپیست ها می توانند مدیریت تخصصی مسائل مربوط به سلامت زنان را ارائه دهند. علاوه بر این، فیزیوتراپی می تواند درمان تخصصی برای موارد زیر ارائه دهد: بی اختیاری روده، سرطان سینه، یبوست، فیبرومیالژیا، لنف ادم، سلامت لگن مردان، درد لگن و بی اختیاری ادرار.

 

کلمات مرتبط :

فیزیوتراپی خوب در غرب تهران – بهترین فیزیوتراپی غرب تهران – فیزیوتراپی در سردار جنگل – فیزیوتراپی در باغ فیض – فیزیوتراپی در پونک – فیزیوتراپی در آیت الله کاشانی